Виробництво WasBorn

Ця сторінка присвячується всім тим, хто виявляє інтерес до самого процесу. Усім, кому цікаво, як же виріб “народжується” і які маніпуляції нам у цьому допомагають. А також тут ми спробуємо дати відповідь на запитання: “А ви точно не перекупи?”.

Отже, наше виробництво ділиться на кілька основних і важливих етапів:

Розкрій

Ми працюємо виключно з натуральною шкірою. Вона до нас приходить у, так званих, “напівшкірах”. У двох словах, це шкура великої рогатої худоби розрізана навпіл. Десь вона тонша, десь товща, десь тягнеться, а десь щільна, як шматок дерева. Тому в роботі ми здійснюємо розкрій шкіри виключно вручну. Це дає змогу відібрати найкращі частини шкіри для виробу, даючи змогу надалі не переживати за якість готового продукту.

Розмітка

На цьому етапі, за допомогою лекал (до речі, не одразу до них прийшли), ми розмічаємо заготовку для подальшого шиття. Закругляємо кути, встановлюємо кнопки, клеїмо блискавки, перевіряємо фурнітуру на наявність браку тощо. Цей етап особливо важливий, бо неправильно поставлена точка або проведена лінія зіпсує деталь, і знову доведеться повертатися до розкрою.

Кліше та гравіювання

Багато хто з вас ставить запитання: “А в чому ж різниця?” Різниця проста, кліше – видавлює малюнок на шкірі, гравірування – випалює. Тому на світлих тонах шкіри ми завжди рекомендуємо використовувати кліше. Так, воно дорожче, але гар від випалювання може зіпсувати виріб. До того ж, гравірування – задоволення одноразове, а ось кліше ми збережемо до наступного замовлення, і вже безкоштовно його встановимо на новий виріб 😉

Ми тіснимо вироби спеціальним термопресом зі збільшеною пластиною. Це дає змогу досягати дуже якісного видавлювання навіть великих зображень, розміром до 15х12 см. На шкірі не залишається жодних додаткових плям, пов’язаних із високою температурою матеріалу, що наноситься. Все акуратненько і дуже круто виглядає. Багато хто з вас уже знає, наскільки якісно нанесено малюнок, але про всяк випадок докладемо трохи фоток.

Що стосується гравіювання – це досить популярна послуга, якою користуються наші покупці. Ми надаємо шрифти для нанесення напису. Їх тисячі, тому кожен клієнт зможе підібрати потрібний і зробити виріб індивідуальним. До того ж гравірувати можна не тільки написи, а й малюнок. Усе, що нам потрібно – це чорно-біле зображення з високою роздільною здатністю, щоб навіть найменші деталі були добре промальовані на шкірі. Максимальний розмір гравіювання 15х15 см

Пробиття виробів під шиття

Досить часто ми бачимо фразу “100% ручна робота”. І також часто розчаровуємося, бо після переходу на сторінку магазину (або сайт) з легкістю можемо визначити чи ручна це робота взагалі. Виходить вас, і нас, зокрема, обманюють 🙁 Ми ж себе по праву позиціонуємо, як майстерня з виготовлення виробів зі шкіри ручної роботи. Це справді так, тому що портмоне, жіночі та чоловічі гаманці, чоловічі клатчі (за винятком моделей Baltimore і папки а4) – усе це справжня 100% ручна робота.

Ми робимо отвори для швів за допомогою молотка і спеціального пробійника. Сантиметр за сантиметром “потіємо” над цим виробом, щоб він був ідеальним. Просто порівняйте шви. Товста вощена нитка чи нитка машинного шва, а чому ви віддасте перевагу?) Тому розглядаючи цінову політику з іншими магазинами – наші вироби коштують трохи дорожче. Ми ж завжди відповідаємо: “Не шукайте дешево – шукайте якісно!”;

Шиття: Руки VS Швейна машина

Як згадувалося вище – ми робимо вироби ручної роботи. При цьому такі вироби як сумки та рюкзаки – шиємо машинкою. Виняток (на поточний момент) – це сумки Orjeunesse, Connecticut і Connecticut 2.0. Тут усе прошито руками. У цьому допомагають 2 голки, товста вощена нитка, “прямі” руки і терпіння. Без останнього ніяк. Шиття досить трудомісткий процес. І якщо порівнювати час, витрачений на гаманець, і час на шиття сумки, то гаманці, найчастіше, шиються довше.

При цьому, в нашій майстерні працюють промислові швейні машини марки Typical з потрійним просуванням і збільшеним човником. Складні слова пішли, але суть у тому, що вона призначена для шиття саме шкіри. Ми прийшли до цього теж не одразу, вирішили купити, коли кількість виробів, що замовляються, значно збільшилася. А на одну сумку йде по 8-12 годин, і це тільки на шиття! Тому машинка нас дуже сильно розвантажила як у плані часу, так і дала можливість здешевити вироби за рахунок менших трудовитрат. Надійний апарат, рівний шов, виходить все красиво й акуратно.

Також у нас є брусувальна машина марки Shunfa. Придбали відносно недавно, спеціально для одного з наших найбільших корпоративних замовлень. Шкіру в роботі використовуємо товсту, в основному це 1,5-1,7 мм. Ця машина дає змогу сточити край шкіри, тим самим зробивши її тоншою. Тому раніше кути на сумках у нас, чесно кажучи, були не айс. Зараз же – зовсім інша справа 🙂

Упаковка

Готовий виріб проходить фінальний огляд і готується до відправлення. Ми пакуємо наші вироби у фірмовий пакет і коробку з нашим логотипом. Усе це акуратненько доставляється у відділення нової пошти.

Якихось 1-2 дні і посилка прибуває в руки свого власника. А там уже сторінка відгуків допоможе новим клієнтам зрозуміти “чи варта овчинка вичинки” 😉